Movies
Ratings
62
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Surf's UpRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0