Titles you rated
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 1.0
The UnjustRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 2.0