Titles you rated
The ConjuringRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
PenelopeRated ★ 3.0
1408Rated ★ 3.0
Easy ARated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0