Titles you rated
HelplessRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 2.0
300Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0