Movies
Ratings
617
Jay and Silent Bob Strike BackRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
RoundersRated ★ 5.0
Behind the CandelabraRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 1.0
The HimalayasRated ★ 0.5
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
LavaRated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 4.0