Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The ExpendablesRated ★ 2.5
The Green MileRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam II: Soldiers of SorrowRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0- Afro Samurai: ResurrectionRated ★ 3.0
My Rainy DaysRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Inside ManRated ★ 4.0
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0