Movies
Ratings
67
MasqueradeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0