Movies
Ratings
22
AvatarRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0