Movies
Ratings
143
Edge of TomorrowRated ★ 1.5
MindhuntersRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 1.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
HeadhuntersRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Silent WitnessRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0
The Skeleton KeyRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0