Titles you rated
Margin CallRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 2.5
The ScentRated ★ 1.0
Runway CopRated ★ 1.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
Tabloid TruthRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.5