Series
Ratings
62
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5