Movies
Ratings
21
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 1.0
47 RoninRated ★ 1.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 1.0
DerangedRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
AliensRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0