Movies
Ratings
42
Music and LyricsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0