Movies
Ratings
628
AftersunRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
CollateralRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0