Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.0
- The Road to El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
O.I.Rated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Other Side of the BoxRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0