Series
Ratings
292
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Dune: ProphecyRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0