Titles you rated
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
17 AgainRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0