Movies
Ratings
274
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Any Day NowRated ★ 4.0
Haute CuisineRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
Hitman: Agent 47Rated ★ 1.0
Inside OutRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 2.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0
Horror StoriesRated ★ 1.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
The ExpendablesRated ★ 2.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0