Movies
Ratings
137
The HelpRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 2.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.0
The Game PlanRated ★ 2.0
Premium RushRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
The CallRated ★ 2.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 2.0
GravityRated ★ 2.0
PonyoRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0