Movies
Ratings
113
FrozenRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 1.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 4.0