Titles you rated
It’s Okay!Rated ★ 3.5
Call Me ChihiroRated ★ 3.5
The VillageRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 4.5
Yakuza and The FamilyRated ★ 4.0
HELL DOGSRated ★ 2.5
To Those Who Were Not ProtectedRated ★ 4.0
PhantomRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 4.0
UnchartedRated ★ 2.0
JarheadRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.5
The Man from TorontoRated ★ 1.5
One ShotRated ★ 3.5
Almost a MiracleRated ★ 2.5
The Girl on a BulldozerRated ★ 3.5
The Hand of GodRated ★ 4.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.5
Twice BornRated ★ 4.5