Movies
Ratings
570
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5
The ExorcistRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
The VillainessRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
Chicken RunRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5