Titles you rated
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
I Have a LoverRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5