Series
Ratings
148
New GirlRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
24Rated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Divorced SinglesRated ★ 3.5
Divorced Singles Season 4Rated ★ 4.0
Divorced Singles Season 2Rated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 3.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
NarcosRated ★ 4.5
VeepRated ★ 5.0
Succession Season 2Rated ★ 5.0