Titles you rated
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0