Movies
Ratings
70- SinglesRated ★ 4.0
HitchRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0