Movies
Ratings
92
Non-StopRated ★ 5.0
The SignalRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0