Titles you rated
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0