Titles you rated
WickedRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0- A Wing and a PrayerRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The MegRated ★ 1.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5