Series
Ratings
383
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
First LoveRated ★ 2.0- Money Heist Season 5Rated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Partner TrackRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
The ChairRated ★ 3.0
VIPRated ★ 2.0
The Bold TypeRated ★ 3.0
The Bold TypeRated ★ 3.0
The Bold TypeRated ★ 2.5
The Bold TypeRated ★ 2.5