Movies
Ratings
261
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
ConfessionRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
HerculesRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0