Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 5Rated ★ 4.0
Eun-soo's Good DayRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Hacks Season 3Rated ★ 4.5
CrashRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0
Hacks Season 2Rated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Head Over HeelsRated ★ 3.0
S LineRated ★ 1.5
High Potential Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5