Titles you rated
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
ScarfaceRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.5