Movies
Ratings
29
Be With YouRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 2.0