Titles you rated
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
GremlinsRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 2.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 1.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0