Movies
Ratings
188
Clash of the TitansRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.5
MossRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 5.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.5
Monsters vs. AliensRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 5.0