Titles you rated
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5