Titles you rated
Freaky FridayRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 3.5
The Happy LifeRated ★ 3.0
St. Trinian'sRated ★ 3.0
Grown Ups 2Rated ★ 3.5- Attack the Gas Station 2Rated ★ 2.5
Holy DaddyRated ★ 3.0
Meet DaveRated ★ 2.5
Addams Family ValuesRated ★ 2.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
The Mafia, The SalesmanRated ★ 2.5
Emergency Act 19Rated ★ 2.5
Kung Fu DunkRated ★ 3.0
Spin KickRated ★ 2.0
Heaven's SoldiersRated ★ 3.0
The Longest YardRated ★ 4.5
Big StanRated ★ 4.0