Titles you rated
AquamanRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 2.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.5
MasterRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The SwindlersRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0