Series
Ratings
58
Their MarriageRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Light the Night Part 3Rated ★ 4.5
- Light the Night part 2Rated ★ 4.5
Light the Night Part 1Rated ★ 5.0
Tiger & DragonRated ★ 5.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Glass HeartRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0