Titles you rated
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
The Death of StalinRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
American History XRated ★ 4.0
The BodyRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
The IrishmanRated ★ 4.5
From Dusk Till DawnRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Slow WestRated ★ 4.5
30 Days of NightRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
HaywireRated ★ 1.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0