Series
Ratings
19
ChernobylRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Age of WarriorsRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0