Movies
Ratings
636 Still WalkingRated ★ 4.0 Still WalkingRated ★ 4.0
 The Senior ClassRated ★ 3.5 The Senior ClassRated ★ 3.5
 No.3Rated ★ 3.0 No.3Rated ★ 3.0
 Nobody KnowsRated ★ 5.0 Nobody KnowsRated ★ 5.0
 A Moment of RomanceRated ★ 3.0 A Moment of RomanceRated ★ 3.0
 Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0 Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
 American PsychoRated ★ 3.0 American PsychoRated ★ 3.0
 Million Dollar BabyRated ★ 4.0 Million Dollar BabyRated ★ 4.0
 ArrivalRated ★ 3.5 ArrivalRated ★ 3.5
 Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0 Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
 No Country for Old MenRated ★ 4.0 No Country for Old MenRated ★ 4.0
 The MasterRated ★ 3.0 The MasterRated ★ 3.0
 MantisRated ★ 1.5 MantisRated ★ 1.5
 Badland HuntersRated ★ 1.0 Badland HuntersRated ★ 1.0
 SicarioRated ★ 3.5 SicarioRated ★ 3.5
 There Will Be BloodRated ★ 3.5 There Will Be BloodRated ★ 3.5
 WaterworldRated ★ 3.0 WaterworldRated ★ 3.0
 The Angels ShareRated ★ 3.5 The Angels ShareRated ★ 3.5
 TremorsRated ★ 4.0 TremorsRated ★ 4.0
 The Time MachineRated ★ 3.0 The Time MachineRated ★ 3.0