Titles you rated
Art of FightingRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5