Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5