Movies
Ratings
92
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
BabeRated ★ 3.0
The Last of the MohicansRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
One DayRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 5.0