Movies
Ratings
414
The IllusionistRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Our Summer in ProvenceRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 0.5
MaudieRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 5.0
A Street Cat Named BobRated ★ 5.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.0- The African DoctorRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
Little White LiesRated ★ 3.0
It BoyRated ★ 3.0
Jack and the Cuckoo-Clock HeartRated ★ 3.0
On the Other Side of the TracksRated ★ 1.5
Paradise: LoveRated ★ 1.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0- The Student and Mister HenriRated ★ 3.0