Movies
Ratings
58
LimitlessRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0- The CureRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 2.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0