Titles you rated
The Tomorrow WarRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Salem's LotRated ★ 2.0
Smile 2Rated ★ 2.5
Talk to MeRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Speak No EvilRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
SleepRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Murder MysteryRated ★ 3.0