Titles you rated
RobotsRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 1.0
The ThievesRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0